דק מעץ למרפסת

המרפסת היא אחד המקומות האטרקטיביים ושימושיים בבית מגורים או חללים עסקיים, הטמפרטורה בישראל מאפשרת לנו שימוש ברוב ימות השנה, הרי אין כמו קפה על המרפסת ביום שמשי באמצע החורף.

המרפסת היא החלק המקשר בין הפנים לחוץ ושדרוגו על ידי דק עץ גורמים מקרבים אותו אל החוץ מבחינת תחושת החמימות והטבע אותם נותנים לנו הגוונים של העץ והצמחייה המשתלבת בעציצי עץ תואמים.

עיצוב המרפסת על ידי הוספת דק עץ תהפוך אותה לעוד מקום נעים בבית לשתות את הקפה או לארח חברים ולא עוד מחסן או מרחב לא מתוחזק.

 

בניית דק מרפסת ניתן לבצע ממספר סוגי עץ כגון אורן או במבוק אולם ההמלצה שלנו היא דק איפאה למרפסת, דק מעץ איפאה משלב גם גוונים ועיצוב המקנים חמימות למרפסת גם אפשרות שטיפה היות ודק איפאה הוא הדק העמיד ביותר מהדקים הבנויים מעץ טבעי.

 

בניית דק במרפסת תהפוך אותה ברוב המקרים לאזור מבוקש על ידי בני המשפחה לא רק לקפה של הבוקר אלא גם לאירוח חברים וארוחות משפחתיות, מזג האוויר בישראל מאפשר לנו שימוש ברוב ימות השנה במרפסת והדק יהפוך את השימוש לנעים וחם יותר.

 

צוות TOUCH WOOD ישמח לעמוד לרשותכם החל משלב תכנון דק המרפסת הן בחללים בייתים והן בחללים עסקיים דרך בחירת החומר הנכון לבניית הדק ועד לביצוע הדק והמוצרים התומכים כגון עציצי עץ ומטבחי חוץ.

TOUCH WOOD -  עבודות עץ בנגיעה אישית